• Tasuta transport alates 100 eurost
  • Kiire kohaletoimetamine
  • Sisseloginud kasutajatele tavahinnaga tooted -5%

Muutused Enova pakenditega

14.09.2019

 

Enova koeratoitude sari on viimase aastaga läbi teinud suured muutused ja on nüüd lõpuks täiesti valmis.

Jaguneb see nüüd kolmeks sarjaks:

  • Formula
  • Mono
  • Lifetime

Kui Formula ja Mono sarja oleme juba hästi vastu võtnud, siis nüüd on aeg Lifetime sarja tutvustada.

 

Lifetime Maintenance ühendab endas endised Maintenance ja Suuretõulise koera toidud. 

 

Lifetime Maintenance on sobilik kõikidele täiskasvanud koertele. Kana ja munad tagavad kõrgelt seeditava proteiini, milles on rikkalikult aminohappeid (aitavad hoida lihaseid ka aktiivsetel ja töötavatel koertel). Õieti balansseeritud omega 6 ja 3 rasvhapped edendavad karva ja naha olukorda. Lisatud on ka kondriotiini ja glükosamiini, et hoida liigesed tervete ja paindlikutena.

 

Saadaval 2kg ja 12kg pakendid.

Lifetime Ageing ehk endine Light seenior koera toit, on mõeldud nüüd seenior koertele (+7 aastat), kui ka koertele, kes vaevlevad kaaluprobleemide käes. 

 

Nii seenior koerad, kui külekaalulised koerad vajavad dieedi valimisel erilist tähelepanu. Seetõttu on Lifetime Ageing toidus kontrollitud koguses kalorid ja rasvad. Lisaks on selles kõrge glükosamiini ja kondriotiinsulfaadi sisaldus, mis aitab hooldada sinu lemmiku liigeseid.

 

Saadaval 2kg ja 12kg pakendid.

Lifetime Growing ühendab endas Suuretõulise kutsika ja Kutsika/juunior toidud.

Enova Lifetime Growing toetab kutsikatel balanseeritud kasvamist (sobib igale suurusele ja tõule). See tagab neile kõik, mida nad vajavad, et kasvada terveks täiskasvanud koeraks. Kõrge kanaliha sisaldus tagab kõrge väärtusega proteiiniallika, mis on väga oluline kasvamise ajal, kuna see aitab areneda kudedel ja organitel. Riis, ainuke lisatud teravili, on gluteenivaba ja aitab ennetada seedehäireid, mis võivad kutsikaeas esineda. Lisatud kondriotiin ja glükosamiin edendavad liigeste ja luude balanseeritud arengut (ka suurt tõugu kutsikatel).

Sobib kutsikatele kuni 12 kuud ja tiinetele/imetavatele emastele.

 

Hetkel saadaval 2kg pakendites

(Varsti saadaval ka 12kg pakendis).