• Tasuta transport alates 100 eurost
  • Kiire kohaletoimetamine
  • Sisseloginud kasutajatele tavahinnaga tooted -5%

GO! SOLUTIONS

koerale
Go! toidud
Kassile

LAHENDUSED SINU LEMMIKU UNIKAALSETELE TOITUMISVAJADUSTELE

Toidud, mis on loodud lemmiklooma toitumisekspertide poolt, et kassid ja koerad näeksid head välja ja tunneksid end suurepäraselt.

Carnivore
Kitty
Sensitivities
Go! Solutions on holistiline superpremium klassi kuivtoit lemmikutele Kanadast (tootja - Petcurean).
Go! retseptid on loodud erinevate vajadustega lemmikloomadele igaks eluetapiks, et nad oleksid terved ja õnnelikud. go! on täisväärtuslik, toitainete rikas kassi- ja koeratoit, millese pole lisatud kasvuhormoone, loomseid kõrvalsaadusi ega kunstlikke säilitusaineid.
 
Retseptides kasutatakse koostisaineid, mis kuuluvad saadaolevaist parimate hulka. Toidud sisaldavad toiteväärtuse maksimeerimiseks kasulikke toidulisandeid nagu beetakaroteen, glükoosamiin, kondroitiin, tauriin, pre- ja probiootikumid. Tervislikud toitained on aeglaselt ja hoolikalt valmistatud, et vastata nii holistilist lähenemisviisi praktiseerivate loomaarstide kui ka lemmikloomapidajate rangetele nõuetele. 
 
Retseptides kasutatavad koostisosad pärinevad inimtoiduks kõlbulikest allikatest. Teie lemmik kasvab jõudsalt maitsva ja toitva hormoonidevaba liha, inimtoiduks sobiva õlide ning värskete puu- ja köögiviljade abil. Kuivtoitudest saab kontsentreeritud energiat (ainevahetuslikku energiat), mis rahuldab igapäevast energiavajadust väiksemate kogustega. 
 
Go! Solutions retseptides ei kasutata nisu, maisi ega soja. Toit on suurepärase maitsega ja sellega lemmikut toites on tema väljaheiteid väiksemad ning tihedamad.
 
GO! SOLUTIONS SKIN + COAT CARE
Preemium kvaliteediga proteiinialiikad tagavad su koerale vajalikud aminohapped tugevate lihaste jaoks ja linaseemnetes peituvad omega õlid aitavad hoida tervet nahka ja säravat kasukat. Lisatud on probiootikume ja prebiootilisi kiude, mis edendavad terveid baktereid maos ja tagavad hea seedimise. Go! Skin + Coat sarjas on lisaks kasutatud antioksüdantide rikkaid puu- ja juurvilju, et toetada Sinu lemmiku immuunfunktsioone.
 
GO! SOLUTIONS CARNIVORE
On täielikult teraviljavaba ja kõrge lihasisaldusega kuivtoidu sari. Koostistes on 70-87% proteiinidest loomse päritoluga. Toidud sisaldavad hulgaliselt pre- ja probiootilisi kiudusid, et toetada soolestiku tervist. Kõik Go! Carnivore retseptid on gluteenivabad. Go! Carnivore tagab täieliku ja balansseeritud toitumise, et su lemmik oleks terve ja vormis.
 
GO! SOLUTIONS SENSITIVITIES
Go! Sensitivities on loodud eelkõige lemmikutele, kellel on spetsiifilised dietaarsed vajadused, kuid maitsevad kõikidele lemmikutele. Hoolikalt valmistatud võimalikult vähestest koostisosadest, et su lemmik saaks kõik vajalikud toitained. Sensitivities sarja tooted on monoproteiinsed (sisaldavad vaid ühte tüüpi valguallikat). Kõik Go! Sensitivities sarja retseptid on teravilja-, gluteeni- ja kartulivabad. Koostises kasutatakse sigurijuurt, et toetada ka kõige tundlikumaid kõhukesi. Lisaks ei sisalda need kana ega kanarasva.