• Tasuta transport alates 100 eurost
  • Kiire kohaletoimetamine
  • Sisseloginud kasutajatele tavahinnaga tooted -5%

Privaatsustingimused ja küpsised

 

Isikuandmete vastutav töötleja ja kasutaja on Penner OÜ, registrikood 10912771

Käesolevad privaatsuspoliitika ja küpsiste põhimõtted käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Käesolevad Privaatsustingimused kohalduvad, kui Te kasutate veebikeskkonda www.penner.ee.

 

Isikuandmed

Tellimuse tegemisel www.peenner.ee veebikeskkonnas esitab klient meile muu hulgas oma nime, e-posti aadressi, telefoninumbri ja aadressi. Kasutame eelnimetatud isikuandmeid tellimuste täitmiseks.

  • Isikuandmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks
  • Isikuandmeid kasutatakse 
  • vajadusel kliendiga ühenduse võtmiseks seoses küsimustega tellimuse kohta
  • tagasiside küsimiseks

 

Andmete säilitamine

Säilitame kliendi isikuandmeid seni, kuni klient annab teada, et soovib need kustutada. Sellisel juhul kustutame kliendi andmed oma andmebaasidest ja lõpetame kliendile teabe saatmise. Me ei säilita kliendi isikuandmeid kauem, kui see on vajalik kliendi isikuandmete töötlemise eesmärkide või seadusest tulenevate nõuete täitmiseks.

 

Kliendi õigused

Kliendil on alati õigus pöörduda meie poole, et saada teavet oma isikuandmete töötlemise kohta. Isikuandmete kaitse üldmääruse alusel on kliendil muu hulgas järgmised õigused:

  • õigus teada, milliseid isikuandmeid me töötleme, ja paluda neist koopiat,
  • õigus paluda parandada valeandmed või isikuandmed kustutada,
  • õigus esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemise kohta ja nõuda nende töötlemise piiramist.

Jätame endale õiguse neid põhimõtteid muuta. Anname Teile sellest teada, postitades uue privaatsuspoliitika käesolevale lehele. Küsimuste korral võib pöörduda Penner Lemmikloomapoe poole e-posti teel: info@penner.ee

 

Uuudiskirjaga liitumine

Penner OÜ soovib oma klientide, kes on huvitatud otseturunduslike teavituste saamisest, tuua asjakohaseid uudiseid Penner Lemmikloomapoe toodete kohta. Andes nõusoleku meie uudiskirjaga liitumiseks veebilehel www.penner.ee, saadame teile edaspidi e-posti teel uudiseid sooduspakkumistest, uutest toodetest ja blogipostitutest.

E-posti teel turunduslike teadete saatmiseks töötleme teie nime ja e-posti. Kui Penner Lemmikloomapood saadab teile e-kirja, võime koguda statistilisi andmeid teie suhtluse kohta selle kommunikatsiooniga, näiteks kas te avasite e-kirja, millistele linkidele te vajutate, milliseid seadmeid te selle jaoks kasutate ning milliseid on nende tehnilised omadused. Taoline informatsioon salvestub kontakti ajalukku. Võime hinnata enne uudiskirja saatmist oma kontaktide käitumist (kontakti ajaloost saadud andmeid, linkide avamist jne). See on vajalik selleks, et saaksime saata teile e-posti teel personaalsemaid teateid.

Penner lemmikloomapoel on õigustatud huvi mõista oma kontaktide vajadusi ja eelistusi, et pakkuda neile asjakohasemat infot. Teadke, et kui olete meie kontaktibaasis, siis võime töödelda teie nime ja e-posti aadressi või mobiiltelefoninumbrit eesmärgiga näidata teile või teiega sarnastele inimestele (n-ö Lookalike Audience) Facebookis, Google’is, YouTubes, LinkedInis ja/või Instagramis reklaame.

 

Küpsised

Küpsised (ingl cookies) on väiksemahulised tekstifailid, mis salvestatakse Penner OÜ; edaspidi meie) veebilehte külastades brauseri poolt veebilehe külastaja (edaspidi teie) poolt kasutatavasse seadmesse.

Küpsiste kasutamise eesmärk on hinnata ja jälgida meie veebilehtede kasutatavust, eesmärgiga teie kasutuskogemust rikastada, pakkudes teile veebilehe isikupärasemat ja mugavamat navigeerimist.

 

Milliseid küpsiseid meie veebileht kasutab?

Meie veebileht kasutab esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid, mis oma olemuselt jagunevad kaheks, s.o ajutised ja püsiküpsised.

Esimese osapoole ehk autori-küpsised pärinevad meie veebilehelt ning võivad olla nii püsivad kui ka ajutised. Selliste küpsiste abil saame salvestada teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui te meie veebilehte külastate.

Kolmandate osapoolte küpsised pärinevad kolmandatelt isikutelt, s.o ettevõtetelt ja isikutelt, keda me oma teenuste jaoks kasutame (Google Inc, Google Analytics, META jne). Selliste küpsiste abil kogume nt teavet veebilehe statistika ja reklaamide jaoks. Märgime, et me ei oma ligipääsu ega kontrolli kolmandate osapoolte poolt paigaldatavaid küpsiseid ning nende paigaldamine ja kasutamine toimub lähtuvalt paigaldajate endi privaatsuspoliitikast.

Ajutised ehk seansiküpsised kustutab teie seade pärast meie veebilehe sulgemist. Ajutised küpsised on vajalikud näiteks meie veebilehe keelevaliku salvestamiseks.

Püsiküpsised salvestuvad teie seadmesse pärast meie veebilehe sulgemist. Püsiküpsised võivad jääda teie arvutisse kuudeks või aastateks.

Meie veebilehed võivad kasutada ja paigaldada teie seadmesse järgmiste kategooria küpsised:

Tehnilised küpsised, mis on vajalikud, et te saaksite veebilehel navigeerida ja veebilehe funktsioone kasutada.

Multimeedia esitamiseks kasutatavad küpsised, mis salvestavad video- või audiomaterjali esitamiseks vajalikku tehnilist teavet.

Analüütilised küpsised, mis koguvad teavet selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks teid otseselt tuvastada.

Autentimise küpsised, mis võimaldavad veebilehel meeles pidada teie tehtud valikuid.

Reklaamiküpsised, mida veebileht kasutab teie huvidele sihitud reklaamide pakkumiseks. Küpsised reguleerivad, mitu korda te konkreetset reklaami näete ning aitavad ühtlasi mõõta reklaamikampaania tõhusust.

 

Kuidas oma seadmest küpsiseid eemaldada? 

Kui soovite, et teie isikuandmeid ei töödeldaks küpsiste abil, võite oma veebilehitseja sätteid muuta nii, et küpsiseid ei võetaks vastu, või kustutada salvestatud küpsised.

Teil on võimalik muuta oma lehitsejas küpsisesätteid igal ajal. Kõikides lehitsejates on ette nähtud võimalus küpsiseid kustutada. Üksikasjalikum juhend oleneb teie kasutatavast lehitsejast. Leiate selle kasutatava lehitseja valikumenüüst: 

Rohkem infot https://www.allaboutcookies.org/ 

Märgime, et kasutatavate küpsiste kõrvaldamine või blokeerimine võib mõjutada kodulehe toimimist ja mõnda selle funktsiooni, samuti võib see negatiivselt mõjutada portaalis kättesaadavate teenuste teiepoolset kasutamist.