• Tasuta transport alates 100 eurost
  • Kiire kohaletoimetamine
  • Sisseloginud kasutajatele tavahinnaga tooted -5%

ENOVA

Ultra premiumklassi koera- ja kassitoit, mis on valmistatud Itaalias.

Enova koostisosad on hoolikalt valitud, et saavutada 100% täiuslikku ja tervislikku toitu, mis kaitseb loomade tervist ja tagab lemmiku heaolu. Kasutatakse toorest (eelnevalt töötlemata) loomse päritoluga toorainet (nt liha ja rasvad), mis on kõlblikud inimtoiduks. See kehtib kõigi Enova toitude puhul.

ENOVA'l ei ole riski GMO koostisosadele, toorainet ei ekspordita "eksootilistest" maadest. Tooraine pärineb Euroopa Liidust (põhiliselt Saksamaalt), kus läbitakse ranged EU kontrollid.

Koostises on kasutatud kuivatatud liha värske liha asemel, kuna kuivatatud liha sisaldab u 10% vett, seega 90% on väärtuslik toitaine. Värske liha seevastu sisaldab 70% vett ning väärtusliku toiteainet selles on kõigest 30%. 100g värsket liha ei ole sama toiteväärtusega kui on 100g kuivatatud liha. Värsket liha tuleb anda vähemalt kolm korda rohkem kui kuivatatud liha, et värske lihaga saavutada sama toiteväärtus kui kuivatatud lihaga.

Enova üks peamine komponent on riis, kuna riis on kõige kergemini seeditav teravili: koerad ja kassid seedivad peaaegu täielikult ära riisitärklise, kuid teiste teraviljatärkliste (nt. mais, nisu) omastamine on raskendatud ning nad on madala toiteväärtusega. Riis ei sisalda valgu gluteeni, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone tundlikel koertel.

- EI sisalda maisi
- EI sisalda nisu
- EI sisalda sojat
- Inimtoidukvaliteediga tooraine
- EI sisalda kunstlikke värvi-, säilitus- ega  lisaaineid