Penner Lemmikloomapood

toode(t) - 0,00

Go!


 

LIHTSALT VÕRRATU KOERATOIT

 

go! on täisväärtuslik, toitainete rikas kassi-ja koeratoit, millese pole lisatud kasvuhormoone, loomseid kõrvalsaadusi ega kunstlikke säilitusaineid. Retseptides kasutatakse koostisaineid, mis kuuluvad saadaolevaist parimate hulka. Need sisaldavad toiteväärtuse maksimeerimiseks kasulikke toidulisandeid nagu beetakaroteeni, glükoosamiini, kondroitiini, tauriini, prebiootikume ja probiootikume. 

 

go! on üks esimestest toite, kus kasutatakse puu-ja köögivilju teistes toitudes leiduva maisi ja nisu asemel. Tervislikud toitained on aeglaselt ja hoolikalt valmistatud, et vastata nii holistilist lähenemisviisi praktiseerivate loomaarstide kui ka lemmikloomapidajate rangetele nõuetele.

 

Teie lemmik kasvab jõudsalt maitsva ja toitva hormoonidevaba liha, inimtarbeks sobiva õlide, värskete puu-ja köögiviljade abil. Toit on suurepärase maitsega ja seda toitu süües on väljaheiteid väiksemad ning tihedamad. 

 

go! FIT+FREE sari on kõrge lihasisaldusega ja ei sisalda teravilja ega gluteeni. Kvaliteetsed lihaproteiinid on selles sarjas 6 esimest koostisosa, mistõttu on see ühtlasi ka kõige kõrgema lihasisaldusega kuivtoit go! sarjas. Proteiinirikas, väiksema süsivesikute sisaldusega dieet aitab su lemmikloomal püsida tugeva ja tervena. Sobib hästi lemmikutele, kellel on toidutalumatus teraviljade suhtes ning ka aktiivsetele koeratõugudele.

 

go! SENSITIVITY+SHINE sari on sobilik kõikidele koertele ja kassidele, kuid eriti neile, kellel esineb tundlikkust teatud toiduainete suhtes või vajavad erilist dieeti. Retseptid on valmistatud hoolikalt valitud koostisosadest ja sisaldavad vajalikke omega õlisid.

 

go! DAILY DEFENCE retseptid on toitainete rikkad ja toitumisnõustajate poolt soovitatud, et pakkuda sinu lemmikule igapäevahooduseks vajalikku, mis aitavad püsida lemmikloomal tugeva ja tervena. Valmistatud kvaliteetsetest lihaproteiinidest, antioksüdantide rikastest puu- ja juurviljadest ning vajalikkest omega õlidest.

 

 

Järjesta: