LandFleisch Dog BARF2GO Roheline Pesto Puu- ja köögiviljadest ning ürtidest 200g
3,30 €
16,50 €/Kg
LandFleisch Dog B.A.R.F.2GO Roheline Pesto puu- ja köögiviljadest ning ürtidest on looduslähedane toidulisand, mis sisaldab mitmekülgset valikut vitamiinirikkaid puu- ja köögivilju, mineraalaineterikkaid ürte ning kvaliteetseid õlisid. Peeneks purustatud koostisosad tagavad hea omastatavuse ja vastavad koerte loomupärastele toitumisharjumustele.
Toote omadused:
100% looduslikud koostisosad – ei sisalda kunstlikke lisaaineid
Väga hästi omastatav – peenelt purustatud segu
Rikas vitamiinide, mineraalainete ja antioksüdantide poolest
Ei sisalda teravilja, soja, GMO koostisosi ega kunstlikke säilitusaineid
Toodetud Saksamaal vastavalt kõrgeimatele kvaliteedistandarditele
Koostis: 20% spinat, 20% kartul, 10% lehtkapsas, 10% lillkapsas, 10% brokoli, 10% porgand, 5% õun, 5% suvikõrvits, 5% melon, 2% virsik, 2% rapsiõli, lisaks mango, petersell, võilill, aniis, fenkol, aed-lovage, ingver. Võib sisaldada jälgi muudest koostisosadest.
Analüüs: Toorproteiin: 2,0%, toorrasv: 2,0%, toortuhk: 1,5%, kiudained: 1,5%, niiskus: 86,0%
Söötmissoovitus:
BARF2GO Pesto ei ole täissööt. Tasakaalustatud toitumise tagab ainult kolme komponendi kooskasutamine:
-
BARF2GO lihakonserv
-
BARF2GO puu- ja köögiviljapesto
-
BARF2GO vitamiini- ja mineraalainete segu
Individuaalne päevane vajadus sõltub koera tõust, vanusest, aktiivsusest ja elutingimustest. Ülekaaluliste koerte puhul vähenda liha kogust või suurenda pestot.
Serveeri toatemperatuuril. Pärast avamist hoida külmkapis ja kasutada 2 päeva jooksul. Tagada alati värske joogivee kättesaadavus.
Täiendsööt koertele
Parim enne: vaata pakendilt
Partii nr: vaata pakendilt
Netokogus: 200 g
TOOTJA: LandFleisch Tiernahrung LFT GmbH, Saksamaa
MAALETOOJA: Penner OÜ, Võru 77, Tartu, Eesti, info@penner.ee