• Tasuta transport alates 100 eurost
  • Kiire kohaletoimetamine
  • Sisseloginud kasutajatele tavahinnaga tooted -5%

CELTIC CONNECTION

 

 

 

HÜPOALLERGEENNE RETSEPT

Kuiv ja sügelev nahk, vesised silmad ja seedehäired on kõige tihedamini avalduvad toiduallergia vormid. Mõned tootjad lisavad näiteks linnuliha retseptile kalaõli või kala retseptile linnurasva, mistõttu võib omanikul või veterinaaril olla raske ära tunda toiduallergiat.

Et vähendada allergilisi reaktsioone kasutavad Celtic Connectioni retseptid kergelt aurutatud proteiini ainult ühest eetiliselt kasvatatud loomatüübist - ainult kalaõli kalalihaga ja linnurasv linnulihaga – ja me ei kasuta koostises loomaliha, sealiha, piimatooteid, soja, teravilja või täiteaineid. Me ei kasuta lisaks kunstlikke värv-, maitse- või säilitusaineid.

 

 

UNIKAALNE PUUVILJADE, JUURVILJADE JA MAITSETAIMEDE KOOSLUS

Loomad otsivad looduses kindlaid puuvilju, juurvilju ja maitsetaimi, et nad püsiksid hea tervise juures. Meie kodudes sõltuvad lemmikud meist, et tagaksime neile kõik, et nad püsiksid tervena.

Unikaalne puuviljade ja juurviljade kooslus Celtic Connectioni toitudes on spetsiaalselt valitud, et edendada tervislikku seedesüsteemi, tugevaid hambaid ja luid ning säravat kasukat. Meie segu aitab puhastada maksa, edendab urinaartrakti tervist ja aitab vähendada loomale iseloomulikku lõhna.

 

 

GLÜKOSAMIIN, KONDRIOTIIN & MSM LIIGESTE TOETUSEKS

Lemmikute vaatamine nendele omases liikumises on suurim rõõm. Jooksmine, mängimine, mänguasjade tagaajamine ja sotsiaalne suhtlemine on väga tähtsad looma psühholoogilise tervise seisukohalt.

Sünergiline segu glükosamiinist, kondriotiinist ja MSM'ist Celtic Connectioni toitudes lubab su lemmikul nautida pikka, tervet elu ja sina saad vastutasuks veeta rohkem aktiivset aega oma lemmikuga.

 

 

TERVENDAVAD MAITSETAIMED PAREMA TERVISE JAOKS

Maitsetaimed on looduse meditsiinikabinet. Kuigi paljud teised brändid kasutavad maitsetaimi oma koostises, on nende sisaldus tavaliselt väikestes kogustes ning kasu on raske näha.

Meie segu botaanilistest maitsetaimedest Celtic Connectioni toitudes on lisatud tasemetel, mis aitavad täiendavad puudusi, soodustavad paranemist, balanseerivad hormoone ja stimuleerivad immuunsüsteemi. Iga koostisosa on valitud, et edendada tervist.

 

 

TERAVILJAVABAD JA GLUTEENIVABAD RETSEPTID

Koerad ja kassid on karnivoorid, mistõttu pole teravili ja gluteen nende dieedi naturaalne osa. Teraviljad sisaldavad kemikaale, mis segavad sinu lemmikul tähtsate vitamiinide ja mineraalide imendumist, gluteen kinnitub ja ärritab soolestikku, mis võib põhjustada seedehäireid, sügelevat nahka, vesiseid silmi, kõrvapõletikke, hambahaigusi, tsüste ja võib isegi põhjustada käitumishäireid.

Kõik Celtic Connectioni toidud on teravilja- ja gluteenivabad. Kuna see toit, mida su lemmik sööb on sama tähtis, kui see mida sööd sina.

 

 

EI GMO KOOSTISOSADELE

Uuringud näitavad, et GMO (geneetiliselt muundatud organismid) koostisosad loomatoidus põhjustavad põletikke, abnormaalset rakukasvu neerudes, maksas, südames, põrnas, pankreases ja ajus.

Seetõttu ei sisalda Celtic Connectioni hüpoallergeensed retseptid GMO koostisosi.