• Tasuta transport alates 100 eurost
  • Kiire kohaletoimetamine
  • Sisseloginud kasutajatele tavahinnaga tooted -5%

CELTIC CONNECTION

 

HÜPOALLERGEENNE RETSEPT 

Kuiv ja sügelev nahk, vesised silmad ja seedehäired on kõige tihedamini avalduvad toiduallergia vormid. Mõned tootjad lisavad näiteks linnuliha retseptile kalaõli või kala retseptile linnurasva, mistõttu võib omanikul või veterinaaril olla raske ära tunda toiduallergiat.

Et vähendada allergilisi reaktsioone kasutavad Celtic Connectioni retseptid kergelt aurutatud proteiini ainult ühest eetiliselt kasvatatud loomatüübist - ainult kalaõli kalalihaga ja linnurasv linnulihaga – ja me ei kasuta koostises loomaliha, sealiha, piimatooteid, soja, teravilja või täiteaineid. Me ei kasuta lisaks kunstlikke värv-, maitse- või säilitusaineid.

 

  UNIKAALNE PUUVILJADE, JUURVILJADE JA MAITSETAIMEDE KOOSLUS 

Loomad otsivad looduses kindlaid puuvilju, juurvilju ja maitsetaimi, et nad püsiksid hea tervise juures. Meie kodudes sõltuvad lemmikud meist, et tagaksime neile kõik, et nad püsiksid tervena. 

Unikaalne puuviljade ja juurviljade kooslus Celtic Connectioni toitudes on spetsiaalselt valitud, et edendada tervislikku seedesüsteemi, tugevaid hambaid ja luid ning säravat kasukat. Meie segu aitab puhastada maksa, edendab urinaartrakti tervist ja aitab vähendada loomale iseloomulikku lõhna.