• Free transport from 100 € (Only in Estonia)
  • Fast Delivery
  • For logged in users all regular priced products -5%

PetEsthé Professional Shampoo for Medium- and Short-Haired Dogs 400ml

19,90 €

49,75 €/L
PetEsthe Šampoon lühikese ja keskmise karvaga koertele. UV-Kaitsega.

 

SKU: PE4378
Brand:
Qty: 24
Segu karva parandavatest koostisosadest, mis tugevdab karva struktuuri, lisab volüümi ja jätab kasuka õhuliseks ja siledaks. Šampoon on kergesti väljapestav. UV-kaitsega hüpoallergiline šampoon  sarnaneb beebišampoonidele ning selle koostis on leebe nii kasutajale kui keskkonnale. Üle 99% koostisosadest on mikroorganismide ja bakterite poolt lagundatavad.

Hüdrolüüsitud siidilahus - veeslahustuv kollageenilahus moodustab pehme membraani kasukale ning lisab volüümi ja jätab kasuka siledaks; Iisraeli Surnumere mineraalsoolad - pinguldab nahka;  taruvaik - hooldab ja desodoreerib nahka; nisutseramiid - ennetab karva ja naha kuivust; taimsed ekstraktid (vesikressiekstrakt, takjajuureekstrakt, Seebilille ekstrakt, luuderohuekstrakt, salveiekstrakt, sidruniekstrakt)


Kasutamine: enne pesemist harja koera karva.Pesemise ajal hoida kõrvad kaitstuna, vajadusel kasutada vatitroppe. Masseerida šampoon märga karvkattesse nii, et see ei satuks silma. Hõõruda vahule, loputada korralikult ja kuivatada. Kuni karvkate ei ole täielikult kuivanud, ei tohi looma jätta külma ega tuulisesse kohta.

Similar products