• Tasuta transport alates 100 eurost
  • Kiire kohaletoimetamine
  • Sisseloginud kasutajatele tavahinnaga tooted -5%
7706-petsafe_raadiopiire_standard.jpg

Petsafe Raadiopiire Standard PRF-3004W-20

230,00 €

Raadiopiiret ehk raadiokarjust ehk "nähtamatut aeda" kasutatakse väiksemate ja keskmiste koerte ja kasside liikumisala piiramiseks.

 

Tootekood: 729849153943
Laoseis: Tellimisel

Detailid
Süsteem koosneb raadiosaatjaga ühendatud piiravast juhtmest ning looma kaelarihmale kinnitatud vastuvõtjast. Piiratava ala kontuuri pikkus võib olla kuni 1200m, pindala kuni 8 hektarit.

Lemmikloomale lubatud liikumisala eraldatakse piirava juhtmega. Lisaks väliskontuurile võib piirata ka ala sees paiknevaid peenraid, ilupõõsaid, basseine või muid loomale keelatud piirkondi.
Piirav juhe süvistatakse mõne sentimeeri sügavusele pinnasesse või kinnitatakse olemaolevale piirdeaiale. Juhe moodustab kinnise kontuuri ning selle otsad ühendatakse raadiosaatjaga, mis tekitab ümber juhtme väikese võimsusega madalasagedusliku raadiosignaali.

Kaelarihmale kinnitatud tilluke vastuvõtja reageerib juhet ümbritsevale raadioväljale. Looma lähenedes lubatud liikumisala servale (0,5...5m juhtmest) hakkab vastuvõtja andma piiksuvat helisignaali. Loom õpib kiiresti sellele reageerima ja pöördub tagasi lubatud liikumisalasse.

Juhul, kui loom siiski väldib hoiatussignaali (tavaliselt mõned korrad koolituse alguses), saab ta kaelarihmalt korrektsiooniimpulsi. Impulss on loomale ebameeldiv ning ta püüab seda edaspidi vältida. Enamik loomi õpivad oma piire tunnistama nädala jooksul.

- Mõeldud keskmine koertele
- Kuni 1200m pikkusele kontuurile

Sisaldab: 
- Saatjat
- vastuvõtjaga kaelarihma (PIG19-10763) 
- 150 meetrit juhet 
- 50 märklippu
- patareid kaelarihma sisse
- Eestikeelset kasutusjuhendit

Sarnased tooted