• Free transport from 100 € (Only in Estonia)
  • Fast Delivery
  • For logged in users all regular priced products -5%
10931-petsafe_raadiopiire_standard_v1.jpg

Petsafe Containment System for Big Dog

250,00 €

Raadiopiire suurele või halvasti alluvale koerale.

 

SKU: 729849102705
Qty: Currently out of stock
Süsteem koosneb raadiosaatjaga ühendatud piiravast juhtmest ning looma kaelarihmale kinnitatud vastuvõtjast. Piiratava ala kontuuri pikkus võib olla kuni 1200m, pindala kuni 8 hektarit.

Lemmikloomale lubatud liikumisala eraldatakse piirava juhtmega. Lisaks väliskontuurile võib piirata ka ala sees paiknevaid peenraid, ilupõõsaid, basseine või muid loomale keelatud piirkondi.
Piirav juhe süvistatakse mõne sentimeeri sügavusele pinnasesse või kinnitatakse olemaolevale piirdeaiale. Juhe moodustab kinnise kontuuri ning selle otsad ühendatakse raadiosaatjaga, mis tekitab ümber juhtme väikese võimsusega madalasagedusliku raadiosignaali.

Kaelarihmale kinnitatud tilluke vastuvõtja reageerib juhet ümbritsevale raadioväljale. Looma lähenedes lubatud liikumisala servale (0,5...5m juhtmest) hakkab vastuvõtja andma piiksuvat helisignaali. Loom õpib kiiresti sellele reageerima ja pöördub tagasi lubatud liikumisalasse.

Juhul, kui loom siiski väldib hoiatussignaali (tavaliselt mõned korrad koolituse alguses), saab ta kaelarihmalt korrektsiooniimpulsi. Impulss on loomale ebameeldiv ning ta püüab seda edaspidi vältida. Enamik loomi õpivad oma piire tunnistama nädala jooksul.

- Mõeldud suurtele või halvasti alluvatele koertele
- Kuni 1200m pikkusele kontuurile

Sisaldab: Saatjat, vastuvõtjaga kaelarihma (PIG19-10763), 150 meetrit juhet, 50 märklippu, patareid kaelarihma sisse, Eestikeelset kasutusjuhendit  

Similar products