• Free transport from 100 € (Only in Estonia)
  • Fast Delivery
  • For logged in users all regular priced products -5%

FIDELIS Cooked Fresh Food for Dogs (Frozen) - Beef, Sweet Potatoes, Apples & Broccoli 500g

9,90 €

19,80 €/Kg
Väskest lihast valmistatud maitsev toit koertele.
Kuna tegemist on sügavkülmutatud kaubaga, ei paku me hetkel transporti. Kaupa on võimalik tellida/broneerida Tartu kauplusesse.

 

SKU: FDSL77856
Brand: FIDELIS
Qty: 7
Värske veiselihaga toidu valmistamiseks kasutatakse eranditult värskeid koostisosi. Kvaliteetne veiseliha valmib aeglaselt ja õrnalt madalal temperatuuril. Alles pärast seda segame küpsetatud toidu hulka muud koostisosad. See tagab nii maitse kui ka toitainete optimaalse säilimise.

Ei mingeid kõrgeid temperatuure, täiteaineid, kunstlikke vitamiinilisandeid, ekstrusiooni, steriliseeritud purke. Tulemus: nagu kodus valmistatud tervislik toit, mis sisaldab kõiki värsketest algsetest koostisosadest pärit toitaineid, maitseb see sama hästi kui välja näeb. 100% looduslik ja 0% kunstlikke lisandeid. Loomaarstidega koostöös välja töötatud ja armastusega tehtud. Lihtsalt parim toit teie koerale. Täpselt nagu kodus valmistatud.

Koostis: 70% keedetud veiseliha (millest 80% veiseliha, 20% veise organid), 7% bataat, 7% porgandid, 6% herned, 4% õunad, 3% brokkoli, 1,9% lõheõli, 0,4% kibuvitsa, 0,4% vetikad, kaltsium, 0,1% õllepärm, 0,1% vetikajahu, 0,1% rosmariin.

Analüüs: Proteiin 18,6%, Toorrasv 8,8%, Niiskus 63,4%, Tuhk 2,7%, Toorkiud 0,8%.

Teie koer tänab teid tervisliku ja mitmekesise toitumise eest, sealhulgas tugevdatud immuunsüsteemi, läikiva karvkatte, vähemate seedeprobleemide, parema enesetunde ja suurema elujõu eest. Lõhes sisalduvad väärtuslikud Omega-3 rasvhapped võivad ennetada puudujääke ja ennetada tervisehäireid.

Täiendsööt

Kuna tegemist on sügavkülmutatud kaubaga, ei paku me hetkel transporti. Kaupa on võimalik tellida/broneerida Tartu kauplusesse.

Sanadog, Saksamaa

Similar products