• При покупке от 100€ бесплатная доставка (По Эстонии)
  • Быстрое получение заказа
  • Для клиентов зарегистрированных на сайте скидка на все товары -5%

PetEsthe шампунь для собак с короткой и средней длины шерстью 400мл

19,90 €

49,75 €/L
PetEsthe Šampoon lühikese ja keskmise karvaga koertele. UV-Kaitsega.

 

Артикл: PE4378
Бренд:
Кол-во: 24
Segu karva parandavatest koostisosadest, mis tugevdab karva struktuuri, lisab volüümi ja jätab kasuka õhuliseks ja siledaks. Šampoon on kergesti väljapestav. UV-kaitsega hüpoallergiline šampoon  sarnaneb beebišampoonidele ning selle koostis on leebe nii kasutajale kui keskkonnale. Üle 99% koostisosadest on mikroorganismide ja bakterite poolt lagundatavad.

Hüdrolüüsitud siidilahus - veeslahustuv kollageenilahus moodustab pehme membraani kasukale ning lisab volüümi ja jätab kasuka siledaks; Iisraeli Surnumere mineraalsoolad - pinguldab nahka;  taruvaik - hooldab ja desodoreerib nahka; nisutseramiid - ennetab karva ja naha kuivust; taimsed ekstraktid (vesikressiekstrakt, takjajuureekstrakt, Seebilille ekstrakt, luuderohuekstrakt, salveiekstrakt, sidruniekstrakt)


Kasutamine: enne pesemist harja koera karva.Pesemise ajal hoida kõrvad kaitstuna, vajadusel kasutada vatitroppe. Masseerida šampoon märga karvkattesse nii, et see ei satuks silma. Hõõruda vahule, loputada korralikult ja kuivatada. Kuni karvkate ei ole täielikult kuivanud, ei tohi looma jätta külma ega tuulisesse kohta.

Схожие продукты