• Tasuta transport alates 100 eurost
  • Kiire kohaletoimetamine
  • Sisseloginud kasutajatele tavahinnaga tooted -5%

Tutvustame Go! Solutions

07.12.2019
Tutvustame Go! Solutions

Tutvustame uut ja täienenud Go! Solutions koera-ja kassitoite

Go! sarja koera- ja kassitoidud läbivad sel aastal suure uuenduskuuri. Vanad pakendid saavad uue välimuse ja nime ning lisandub mitmeid huvitavaid maitseid. Go! Solutions holistiliste toitude valmistamisel pole jätkuvalt kasutatud kõrvalsaaduseid ja need ei sisalda kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid. Toitudes kasutatud lihaallikad on kasvuhormoonide ja antibiootikumidevabad. Kõik toidud on nisu-, maisi- ja sojavabad.

 

Uued sarjanimed

Kui varem jagunes go! kolmeks sarjaks (Daily defence, Fit+Free ja Sensitivity+Shine), siis nüüd saavad need uue ja arusaadavama jaotuse. Vanad nimetused asenduvad - Skin+Coat, Carnivore ja Sensitivities.

Go! Solutions Skin+Coat

Skin+Coat sari keskendub eelkõige lemmiklooma naha ja karva seisukorra parandamisele ning igapäevahooldusele. See sisaldab rohkelt Omega 3 & 6 õlisid, mis aitavad hoida tervet nahka ja säravat kasukat. 

Skin+Coat sarjast leiad vanad lõhe-, kana- ja lamba retseptid igaks eluetapiks. Lisandub ka 2 täiesti uut koostist: Go! Teraviljavaba kana retsept koertele ja teraviljavaba lõhe retsept kassile.

Tutvu Skin+Coat sarjaga siin.

 

 

 

Go! Solutions Carnivore

Carnivore sari on mõeldud koertele ja kassidele, kes tahavad rohkelt liha. Carnivore retseptides on 70-87% proteiinidest loomset päritolu.

Carnivore sarjast leiab endised Fit+Free toidud. Kõige olulisema muutuse läbib ehk go! Fit+Free teraviljavaba kuivtoit koertele. Kui Go! toidud on mõeldud enamasti igaks eluetapiks, siis uus Go! Carnivore teraviljavaba retsept jaotub kolmeks: kutsikatele, täiskasvanud- ja seenior koertele (Saadaval jaanuar 2020). 

Lisandub ka kaks uut maitset nii kassile kui koerale: lamba ja metssea retsept ning lõhe ja tursa retsept (koera retsept saabub jaanuar 2020).

Tutvu Carnivore sarjaga siin.

 

 

Go! Solutions Sensitivites

Go! Sensitivities on mõeldud eelkõige koertele ja kassidele, kellel on tundlik seedimine või esineb toiduallergiaid. Kasutatud on võimalikult vähe koostisosi, tagades siiski kõik vajalikud toitained. Sensitivities sari on täielikult teravilja-, gluteeni- ja kartulivaba.

Go! Sensitivities sari sisaldab kergesti seeditavaid proteiiniallikaid: part, kalkun, lammas, lõhe ja Alaska pollak (Alaska pollak saadaval 2020 teises pooles).

Tutvu Sensitivities sarjaga siin.

 

Pakendi suurused

Uueks muutuseks võib lugeda ka, et muutuvad mõned pakendi suurused. Kui koertel oli saadaval 2,72kg ja 11,3kg pakid, siis nüüd on kolinud need 1,6kg ja 11,4 või 10kg pakkidesse, sealjuures kilohind ei tõuse. Kassidel oli 1,81kg, 3,63kg ja 7,26kg, siis nüüd on need asendunud 1,4kg, 3,7kg ja 7,3kg pakenditega ning samuti kilohind ei tõuse.

 

Kui soovid toodete kohta lisainfot või ei tea, millist toodet oma koerale või kassile valida, siis võta kindlasti meiega ühendust. Aitame sind meeleldi.