• Free transport from 100 € (Only in Estonia)
  • Fast Delivery
  • For logged in users all regular priced products -5%

PetEsthe Mud Shampoo for Cats 350ml

17,90 €

51,14 €/L
PetEsthe Mud on hüpoallergeenne aminorasvhapetel baseeruv šampoon kassidele, mis hooldab ja parandab ka nahka ning karva. Sobilik kõikidele kassitõugudele. Šampoon on 99% biolagunev ning ei saasta veekogusid.

 

SKU: 4371
Qty: 2
PetEsthe Mud on hüpoallergeenne aminorasvhapetel baseeruv šampoon kassidele, mis hooldab ja parandab ka nahka ning karva. Sobilik kõikidele kassitõugudele. Šampoon on 99% biolagunev ning ei saasta veekogusid.

Sisaldab:
- niiskust hoidvaid taimseid ekstrakte (osja ekstrakt, sidruni ekstrakt, rosmariini ekstrakt jne.)
- mustust pooridest imavat ja eemaldavat muda mineraal koostisosi
- naturaalseid aminohapete ekstrakte taimedest

Koostis: segu niiskust hoidvatest taimsetest ekstraktidest (osja ekstrakt, sidruni ekstrakt, rosmariini ekstrakt, humala ekstrakt, männi ekstrakt); Surnumere sool ja taruvaik niisutavad lemmiku nahka ning pinguldavad seda; siidi proteiinid lisavad kasukale paindlikust.


Kasutamine: Enne pesemist kammi kassi kasukat, seejärel tee karv põhjalikult sooja veega märjaks. Võta piisav kogus šampooni ja hõõru seda, kuni see läheb vahule (õliseid kohti pese eriti hoolikalt). Loputada hoolikalt, kuni kogu vaht on maha pestud. Käterätikuga kuivatada ära üleliigne vesi. Kuni karvakate ei ole täielikult kuivanud, ei tohi looma jätta külma ja tuulisesse kohta.

Tootja: Merry Do Beauty

Similar products